назад до списку новин
Ігоря Лисова нагорождено орденом «За заслуги І ступеня»
10.05.2019

Указом Президента України від 4 травня 2019 року нагороджено Президента Федерації України зі стрибків у воду Лисова Ігоря Володимировича орденом «За заслуги І ступеня».
Федерація України зі стрибків у воду та національна збірна команда України щиро вітає свого Президента із високою державною нагородою, бажає натхнення і надалі проводити світові мега-заходи, які високо оцінюються як в Україні так і на світовій арені. Ми щасливі, що саме ви очолюєте федерацію України зі стрибків у воду і радіємо від того, що ті заходи, які завдяки вам були проведені в Україні, стали взірцем бездоганної організації і отримали найвищу оцінку від учасників змагань, Європейської Ліги Плавання LEN та Світової Федерації Плавання FINA.

Також Федерація України висловлює свою подяку усім причасним до нагороди Ігоря Лисова, а саме: Віце-прем’єр-міністрові України В’ячеславу Кириленку, Президентові НОК України Сергію Бубці, Міністрові молоді та спорту Ігорю Жданову та Голові Київської міської державної адміністрації Віталію Кличку.