Шестаков Юрій Дмитрович

Директор СДЮШОР

Журавльова Ірина Володимирівна

Заслужений тренер України


Свиридов Володимир Георгійович

Заслужений тренер України

Турова Тетяна Олександрівна

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України


Крініцина Ольга Михайлівна

Майстер спорту України

Чапленко Аліна Юріївна

Майстер спорту міжнародного класу


Журавльова Ірина Дмитрівна

Заслужений тренер України

Орлов Ігор Анатолійович

Шестаков Юрій Дмитрович

Директор СДЮШОР

Заслужений тренер України

Журавльова Ірина Володимирівна

Заслужений тренер України

Вихованці: Европейськi Iгри  — 3м, Тр3м-с ( Джусова М.)

Стаж роботи – 25 років.

Свиридов Володимир Георгійович

Заслужений тренер України

Вихованці: Юнацькї Олімп. Ігри – 3м, тр.3м(Потехіна В)

Стаж роботи – 37 років.

Турова Тетяна Олександрівна

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Заслужений тренер України

Вихованці: Жупiна О. та Сорокiна Г. — Олимпийскi Iгри 3м, тр3м

Стаж роботи – 44 роки

Крініцина Ольга Михайлівна

Майстер спорту України

Стаж роботи – 20 років

Чапленко Аліна Юріївна

Майстер спорту міжнародного класу

Стаж роботи  — 1 рік.

Журавльова Ірина Дмитрівна

Заслужений тренер України

Вихованці: Чемпiонат Европи – 3м, В-с  .(Долгов М.)

Стаж роботи – 21 рік

Орлов Ігор Анатолійович

Президент Запорізької федерації зі стрибків у воду 

СПЕЦІАЛІЗІРОВАНА  ДИТЯЧО — ЮНАЦЬКА ШКОЛА  ОЛІМПІЙСЬКОГО  РЕЗЕРВУ З ПЛАВАННЯ  ТА  СТРИБКІВ  У  ВОДУ

«МОТОР-СИЧ»

Школа прибуває провідною в Україні. Вихованці школи приймали участь у п’ятьох останніх Олімпійських Іграх та в усіх Чемпіонатах Світу і Європи за період існування самостійної України.

У школі працює 8 тренера, з них 1 – Заслужений працівник фізичної культури і спорту.

4 – Заслужених тренерів України, які проводять тренувальні заняття з більш ніж 145 спортсменами, які тренуються і з великим бажанням хочуть тренуватися.

СДЮШОР «Мотор-Січ» підготувала 5 – заслужених майстрів спорту Жупіна Олена, Володьков Роман, Сорокіна Анна, Сербіна Світлана, Захаров Антон.

14  майстрів спорту міжнародного класу

 

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

— у 1996р. в Америці до фіналу увійшли —  Пісарева Ірина, Жупіна Олена та Володьков Роман .

Учасниця – Сербіна Світлана;

— у 2000р. в Австралії  бронзовими призерами стали – Жупіна Олена та Сорокіна  Ганна.

Учасники: Володьков  Роман, Єфіменко Ольга, Сербіна Світлана.

— у 2004р. в Греції до фіналу увійшли Володьков Роман, Захаров Антон та Жупіна Олена зі стрибків.

Учасники:  Захаров  Антон .

— у 2010р. у Мексиці на 1 юнацьких Олімпійських іграх бронзовим призером стала – Потєхіна Вікторія.

Учасники:  Сорокіна Ганна;

— у 2008р. у Китаї  учасниками стали Захаров Антон ;

— у 2012р. в Англії  фіналісткою  стала  Потєхіна Вікторія.

 

ЧЕМПІОНАТИ СВІТУ

— у 1998р. в Австралії  Чемпіонка з вишки 10метрів  –Жупіна  Олена,

— Чемпіони з вишки 10метрів у синхронних стрибках – Жупіна Олена та Сербіна  Світлана;

— у 2001р. в Японії  бронзові  призери з вишки 10метрів у синхронних  стрибках – Володьков Роман та Захаров Антон;

-2003р. в Іспанії срібні призери з вишки 10метрів у синхронних стрибках – Володьков Роман та Захаров Антон.

Вихованці СДЮШОР «Мотор-Січ» постійно приймали і приймають участь в

усіх чемпіонатахЄвропи, чемпіонатах Європи серед молоді та юнаків і неодноразово завойовували  медалі.

На Олімпійські ігри у 2016рік в Бразилії  до підготовки включени  слідуючи спортсмени:

— МСМК  – Долгов Максим;

— МСМК – Кесарь Вікторія.