Image

Кубок України зі стрибків у воду виграли представники Луганщини

Субота 20 Лютого, 2021

У столичному спорткомплексі «Ліко» завершився відкритий Кубок України зі стрибків у воду, участь у якому брали шість країн: Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Сербія та України.

Протягом тижня 90 спортсменів розіграли 13 комплектів нагород у всіх видах програми, а саме: командних змаганнях змішаних пар (team event), стрибках з 1 та 3-метрового трамплінів, вишки, синхронних стрибках з 3-метрового трампліну та 10-метрової вишки, а також змагання змішаних пар з трампліну та вишки.

Відкритий Кубок України – став першим міжнародним стартом у новому сезоні та за його підсумками і буде сформована команда України на квітневий Кубок світу в Токіо, де розіграються ліцензії на Олімпійські ігри та чемпіонат Європи з водних видів спорту, що запланований на травень у Будапешті.

Нагадаємо, що наразі у наших стрибунів 4 олімпійські путівки в індивідуальних видах програми. Максимальна кількість ліцензій, яку можна здобути – 12.

За підсумками усіх стартів на київському турнірі саме спортсмени Луганщини набрали найбільшу кількість очок і здобули Кубок України. Другими стали представники Києва, а третіми – спортсмени з Миколаївщини.

Всі чемпіони в олімпійських дисциплінах отримали премії від президента федерацій України зі стрибків у воду та синхронного плавання Ігоря Лисова.

Переможці та призери відкритого Кубка України :

Командні змагання змішаних пар:

1 місце – Анна Арнаутова-Данило Аванесов (Київ-Луганська область)

2 місце – Олександра Левицька-Ілля Шабанов (Донецька область)

3 місце – Поліна Мишкіна-Роман Савченко (Миколаївська область)

Синхронні стрибка, трамплін, 3м (жінки):

1 місце – Вікторія Кесарь-Анна Арнаутова (Запорізька область-Київ)

2 місце – Вікторія Малікова-Діана Карнафель (Київ)

3 місце – Катерина Мостовенко-Каріна Глижіна (Київ)

Синхронні стрибки, вишка, 10м (чоловіки):

1 місце – Олег Сербін-Олексій Середа (Запорізька-Луганська обл)

2 місце – Вартан Баяндурян-Владімір Арутюнян (Вірменія)

3 місце – Кирило Азаров-Кирил Болюх (Київ)

Трамплін, 1 м, чоловіки:

1 місце – Ілля Трушин (Луганська обл)

2 місце – Данило Коновалов (Миколаївська обл)

3 місце – Торніке Онікашвілі (Грузія)

Синхронні стрибка, вишка, 10м, жінки:

1 місце – Марія Кравчук-Марія Середа (Київ-Луганська область)

2 місце – Аліна Бабаєва-Віолета Сверчкова (Луганська область)

Синхронні стрибки, трамплін, 3м, чоловіки:

1 місце – Олександр Горшковозов-Олег Колодій (Луганська область)

2 місце – Данило Коновалов-Богдан Чижовський (Миколаївська область)

3 місце – Сандро Мелікідзе-Торніке Онікашвілі (Грузія)

Трамплін, 1 м, жінки:

1 місце – Анна Арнаутова (Київ)

2 місце – Анна Письменська (Луганська область)

3 місце – Таїсії Чередниченко (Луганська область)

Трамплін, 3м, жінки:

1 місце – Вікторія Кесарь (Запорізька область)

2 місце – Анна Письменська (Луганська область)

3 місце – Анна Арнаутова (Київ)

Вишка, 10м, чоловіки:

1 місце – Олексій Середа (Луганська область)

2 місце – Олег Сербін (Запорізька область)

3 місце – Владімір Арутунян (Вірменія)

Вишка, 10м, жінки:

1 місце – Олександра Левицька (Донецька область)

2 місце – Аліна Бабаєва (Луганська область)

3 місце – Віолета Сверчкова (Луганська область)

Трамплін, 3м, чоловіки:

1 місце – Богдан Чижовський (Миколаївська область)

2 місце – Кирил Болюх (Київ)

3 місце – Олег Колодій (Луганська область)

Синхронні стрибки, 3м, змішані пари:

1 місце – Діана Карнафель- Марк Барсуков (Київ)

2 місце – Олександра Левицька-Даніїл Мокрецов (Донецька-Харківська обл)

3 місце – Євгенія Лукашенко-Кирил Патаєв (Київ)

Синхронні стрибка, 10м, змішані пари:

1 місце – Аліна Бабаєва та Андрій Телебзда

2 місце – Марія Середа-Тимур Халіман (Луганська-Харківська обл)

3 місце – Олександра Левицька-Артем Романовський (Донецька-Харківська обл)

Результати

Ukraine_Open_Cup_2021-Team-Results

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *