Кошовий Станіслав Михайлович

Президент Луганської обласної громадської організації «Федерація зі стрибків у воду»

Читати далі

Народився 12.05.1974. Майстер спорту СРСР. Має дві вищі освіти: технічну та економічну. Суддя міжнародноі категоріі. Президент Луганської обласної громадської організації «Федерація зі стрибків у воду»

Афанасьєва Лариса Албертівна

Заслужений тренер України
Тренер вищої категорії

Читати далі

Тренер збірної команди України зі стрибків у воду вищої категорії.

Стаж роботи у стрибках у воду 35 років.

Має вишу освіту СТІФК.

Погребна Тетяна В’ячеславовна

Заслужений тренер України

Читати далі

Тренер Вищої категорії, працює у стрибках у воду з 1994 року.

Іваненко Ольга Сергіївна

Заслужений тренер України.

Читати далі

Тренер Вищої категорії.

ОРЄХОВ Ілля Геннадійович

Тренер з акробатики.

Читати далі

Тренер першої категорії

Токмачов Ярослав Володимирович

Тренер першої категорії

Читати далі

Євонін Данило Вадимович

Тренер-викладач

Читати далі

Сакович Сергій Олександрович

Тренер-акробат

Читати далі

Бережок Григорій Миколайович

Тренер-акробат

Читати далі

ЛО СДЮШОР "Олімпійська Надія", ШВСМ

В Луганській області дві школі:

ЛО СДЮШОР “Олімпійська Надія” – директор Барчишак Наталія Юріївна;

І друга школа – ШВСМ.
Директор – Кліменчуков Олег Володимирович

Тренери Луганської області

Погребна Тет'яна Вячеславівна

Заслужений тренер України

Читати далі

Тренер Вищої категорії, працює у стрибках у воду з 1994 року.

Афанасьєва Лариса Албертівна

Заслужений тренер України
Тренер вищої категорії

Читати далі

Тренер збірної команди України зі стрибків у воду вищої категорії.

Стаж роботи у стрибках у воду 35 років.

Має вишу освіту СТІФК.

Іваненко Ольга Сергіївна

Заслужений тренер України.

Читати далі

Тренер Вищої категорії.

ОРЄХОВ Ілля Геннадійович

Тренер з акробатики.

Читати далі

Тренер першої категорії

Токмачов Ярослав Володимирович

Тренер першої категорії

Читати далі

Євонін Данило Вадимович

Тренер-викладач

Читати далі

Сакович Сергій Олександрович

Тренер-акробат

Читати далі

Бережок Григорій Миколайович

Тренер-акробат

Читати далі

Кращі спортсмени Луганської області

Письменська Анна

Заслужений майстер спорту України

Читати далі

Чемпіонка Європи 2017 року, фіналістка Олімпійських Ігор 2008, 2012

Горшковозов Олександр

Заслужений майстер спорту України

Читати далі

Чемпіон Європи, неоднократний призер Чемпіонатів Європи. Срібний призер Чемпіонату Світу, фіналіст Олімпійських Ігор 2012, 2016

Колодій Олег

Заслужений майстер спорту України

Читати далі

Чемпіон Європи 2018 року, неоднократний призер Чемпіонатів Європи, бронзовий призер Чемпіонату Світу

Бондар Олександр

Заслужений майстер спорту України

Читати далі

Неодноразовий чемпіон Європи, бронзовий призер Чемпіонату Світу і фіналіст Олімпійських Ігор

Недобіга Анастасія

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

Бронзовий призер Чемпіонату Європи. Участниця Олімпійських Ігор 2016

Красношлик Ганна

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

Срібний призер Чемпіонату Європи 2016, бронзовий призер других юОІ, участниця Олімпійських Ігор 2016

Таценко Влада

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

Срібний призер Чемпіонату Європи 2016

Лискун Софія

Чемпіонка Європи 2018, 2019

Читати далі

срібний та бронзовий призер третіх юОІ, срібний призер Кубку Світу

Трушин Ілля

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

Бронзовий призер юнацкого Чемпіонату Європи 2016

Кривопишин Нікіта

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

двократний срібний призер юнацького ЧЄ та бронзовий призер юЧС 2016

Середа Олексій

Майстер Спорту Міжнародного Класу.

Читати далі

Чемпіон Європи серед юніорів 2019 та серед дорослих 2019

Антонів Антон

Майстер Спорту України.

Читати далі

Фіналіст юнацького Чемпіонату Світу

Сверчкова Віолетта

Майстер Спорту України.

Читати далі

Фіналіст юнацького Чемпіонату Світу

ЛО СДЮШОР "Олімпійська Надія", ШВСМ

В Луганській області дві школі – ЛО СДЮШОР “Олімпійська Надія”.
І друга школа – ШВСМ.